Intuïtief Schilderen

View Calendar
29/11/2023 14:00 - 15:30
Oriolus
Phone:06-10033406

Bij intuïtief schilderen gaat het om het proces van vrij werken. Een stukje van binnen naar buiten brengen. Niet in je hoofd gaan zitten maar los komen van het denken en rust vinden in je hoofd.

In het vrije werken sta je de creatieve stroom in jezelf toe. Het gaat hierbij niet om artistiek zijn maar om authentiek zijn. Loslaten…maar nog beter: anders vasthouden! Jezelf de ruimte geven om het niet goed te hoeven doen. Intuïtief schilderen is een vorm van schilderen waarbij het niet gaat over het eindresultaat.

Door het doek eerst helemaal nat te maken, ga je de eerste verbinding aan en laat je de controle los. Door hierna te spelen met verf en kleur laat je het gewoon gebeuren….  Je mag weer genieten als een kind en verdwijnen in het moment! Met kwasten, je handen, paletmes, alles met wat er voor handen is en je wilt gebruiken. Verkennen en ontdekken, daar gaat het om!

Graag aanmelden door een mail te sturen naar info@oriolus-achterhoek.nl of te bellen naar 06-10033406.